Як створити успішну рекламу. Фарбі Е. Д.

Пропонуємо вашій увазі книгу «Як створити успішну рекламу». Це чудовий посібник з проведення рекламної кампанії, в якому автор простою мовою докладно розповідає про найбільш ефективні способи організації рекламних подій. Також висвітлені правила розробки програми практичних дій та принципи контролю засобів, що вкладаються у рекламу.

Посібник стане незамінним для тих, перед ким стоїть завдання виводу на ринок нових товарів та послуг, розробки стратегії та плану рекламної кампанії, створення яскравого рекламного звернення. Також автор розповідає, як налагодити співпрацю з рекламними агенціями, грамотно оцінити результати рекламних подій.

Спеціалістів сфер реклами та маркетингу ця книга посвятить у нюанси та деталі рекламної діяльності на ринку, надасть чіткі та зрозумілі рекомендації та чималу кількість практичних прикладів. Завдяки цій інформації фахівцям-рекламістам буде легко та просто успішно скласти та провести рекламну кампанію.

Книга «Як створити успішну рекламу» стане у нагоді як досвідченим професіоналам, там і новачкам, що лише розпочинають свій шлях у рекламному бізнесі і бажають розібратися в механізмі щоденної роботи зі створення рекламної продукції та плануванні рекламних акцій.

Автор: Фарбі Е.Д. Видавництво: Нева. ISBN: 5-7654-3347-2. Рік видання: 2004. Кількість сторінок: 256. Мова: російська. Формат: pdf. Розмір: 13 Mb.

Скачати «Як створити успішну рекламу. Фарбі Е. Д.» можна за посиланням.

Увага! У випадку, якщо Ви копіюєте цей файл, Ви повинні одразу ж після ознайомлення з його вмістом видалити його. Копіюючи та розповсюджуючи його, Ви приймаєте усю відповідальність згідно з чинним законодавством. Усі авторські права на цей файл зберігаються за правовласниками. Будь-яке комерційне використання або інше використання, окрім ознайомлення, − заборонене!
Розповсюдження цього файлу не переслідує жодної комерційної вигоди, а має просвітницький характер. Файл книги був знайдений у Мережі у вільному доступі.
Якщо Ви є автором чи правовласником даного файлу і бажаєте видалити його з ресурсу, зв’яжіться з нами за допомогою контактної форми.
З повагою, редакція журналу “Консалтинг в Україні