Як здобути популярність у Twitter

Дослідники з Технологічного інституту штату Джорджія  вивели кілька правил успіху, які покликані допомогти блогерам здобути популярність у Twitter. Для цього науковці проаналізували півмільйона твітів.

За даними NewScientist, науковці впродовж п’ятнадцяти місяців уважно вивчали повідомлення 500 користувачів сервісу мікроблогів Twitter. Особливу увагу вони приділили впливу сленгових виразів та скорочень, які прийняті у Мережі, на аудиторію. У результаті було сформовано кілька правил, дотримуючись яких можна доволі швидко здобути велику кількість читачів та популярність.

Перш за все, мікроблогерам рекомендують публікувати якомога більше такої інформації, яка здатна підняти настрій аудиторії та налаштувати її на позитив. Окрім того, слід мати на увазі, що більшість користувачів Twitter сприймають платформу як джерело новин, тому блогери, які прагнуть до популярності, не повинні забувати ділитися зі своєю аудиторією посиланнями на цікаві новини.

У помірних обсягах рекомендуються актуальні ретвіти. Дослідження також показало, що твітерянам, які просто описують свій побут, дуже складно досягти успіху, адже мало кого цікавить, що ви з’їли на сніданок.

Ще один важливий секрет ефективного мікроблогу – підтримання спілкування з читачами. Блогери, що активно відповідають на коментарі, значно швидше знаходять свою аудиторію, аніж ті, хто просто транслює свої повідомлення «у простір».

Звичайно, не слід забувати про грамотність та зрозумілість ваших повідомлень, адже у Twitter дуже важлива лаконічність та виразність мови. Вчені стверджують, що саме виразність є вирішальною при прийнятті рішення щодо підписки на акаунт тієї чи іншої людини.

Консалтинг в Україні (с) Довільне розміщення матеріалу на сторонніх ресурсах без активного посилання на матеріал карається законом.